Firma

Nasza historia

Działalność Top Setup zrodziła się z potrzeby optymalizacji wydajności wtryskiwaczy benzynowych stosowanych w sportowych samochodach. Doświadczenie zdobyte w procesie składania i modyfikacji silników spalinowych uświadomiło mi, że znacząca większość wtryskiwaczy, wykorzystywanych w moich projektach, nie spełniała standardów wymaganych w sporcie motorowym. W obliczu ograniczeń budżetowych i braku dostępu do nowych, wydajnych wtrysków, skupiłem się na eksperymentowaniu z używanymi egzemplarzami, starając się zwiększyć ich wydajność.

W początkowej fazie, wielokrotnie testowałem różne metody domowego czyszczenia wtryskiwaczy, wykorzystując różnorodne produkty dostępne na polskim rynku. Niestety, te próby nie przynosiły oczekiwanych efektów. Następnie, zwróciłem się do profesjonalnego zakładu w Polsce, lecz pomimo wysokiej ceny, różnica w wydajności była minimalna.

Wobec tych rozczarowań, natknąłem się na amerykańską firmę specjalizującą się w czyszczeniu wtryskiwaczy, która oferowała wysoce efektywną usługę. Zdecydowałem się wysłać im swoje wtryskiwacze do testów. Po około trzech tygodniach, otrzymałem je z powrotem wraz z raportem potwierdzającym skuteczność czyszczenia.

Zainstalowanie wtryskiwaczy w samochodzie przyniosło zdumiewające rezultaty. Silnik, po kompleksowej modyfikacji, zaczął pracować stabilnie na poziomie 1000 obrotów na minutę, zauważalnie poprawiając kulturę pracy. Auto uzyskało lepszą dynamikę przyspieszenia i wyższą efektywność wkręcania się na obroty, co umożliwiło jego ostateczne dostrojenie. To doświadczenie utwierdziło mnie w przekonaniu, że regeneracja wtryskiwaczy benzynowych jest możliwa przy użyciu odpowiedniego sprzętu i środków.

Zainspirowany sukcesem amerykańskiej firmy, kontynuowałem eksperymenty z wykorzystaniem myjek ultradźwiękowych i specjalistycznych płynów najwyższej jakości. Zainwestowałem również w zaawansowany sprzęt diagnostyczny, w tym profesjonalne maszyny do testowania wtryskiwaczy benzynowych.

Dzięki skoncentrowaniu się na silnikach benzynowych oraz metodzie prób i błędów osiągnąłem wysoką skuteczność i powtarzalność procesu. Te osiągnięcia skłoniły mnie do stworzenia zespołu i rozpoczęcia świadczenia specjalistycznych usług komercyjnych, skierowanych do właścicieli pojazdów z silnikami benzynowymi. Ciągła edukacja i innowacja w tej specjalistycznej dziedzinie czynią nas ekspertami od wtrysków benzynowych, oferujących usługi na najwyższym poziomie w branży motoryzacyjnej.

Nasz zespół od wielu lat łączy wspólna pasja do motoryzacji – to aspekt, który pozostaje niezmienny.

Jak działamy

Od ponad 10 lat specjalizacją Top Setup jest regeneracja wtryskiwaczy benzynowych i gazowych. Zdobyłem w tym obszarze spore doświadczenie, a moim wizją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy poziomie cenowym akceptowalnym dla polskiego klienta.

Nie jestem w stanie zagwarantować 100% skuteczności gdyż jest to technicznie niemożliwe - wtryski czasami są mechanicznie uszkodzone. Jeśli czegoś nie da się zrobić zawsze mówię to wprost.

Jeśli nie jesteś zadowolony z efektów mojej pracy - powiedz mi o tym, na pewno znajdziemy rozwiązanie korzystne dla obydwu stron. A jeśli jesteś zadowolony - będę wdzięczny za dodanie opinii, to zawsze dodaje mi energii do dalszej pracy.

Obsługuję klientów z całej Polski jak również z krajów Unii Europejskiej. Korzystam z usług firm kurierskich, które starają się dostarczać przesyłki zawsze na czas.

W większości przypadków regeneracja wtryskiwaczy od 1 do 3 dni roboczych w zależności od aktualnego obłożenia i stanu wtrysków.

Jeżeli wtryski są w bardzo kiepskim stanie czasami potrzebuję dodatkowego czasu na regenerację, przeważnie jest to dodatkowy dzień lub dwa. 

Przed wysyłką wtryskiwacza wypełnij proszę formularz zamówienia i dołącz go do przesyłki wraz z wtryskiwaczami. Jeśli nie masz możliwości wydrukować zlecenia - napisz na kartce numer nadany przy składaniu zamówienia i dołącz do wtrysków.

Wtryski możesz również dostarczyć osobiście do punktu odbioru wtryskiwaczy pod adresem 38-420 Korczyna, ul. Trębacka 7A.

Używamy Cookies